Розповсюдження продуктів в Україні

16.02.2018

Домовленість з Spatial Wave

15 лютого 2018 року між компаніями Spatial Wave (США) та ТОВ "БРІЗ СОФТ" (Україна) досягнуто домовленності про початок розповсюдження в Україні всієї лінійки продуктів американської компанії.

Продукти

Field Mapplet

Передове рішення для мобільних обчислень з підтримкою ГІС, які можуть бути використані для всіх типів польових робіт. Спеціально розроблений для автоматизації будь-яких робочих процесів, якв офісі , так і в полях, включаючи так відділи, як відділ обслуговування клієнтів, відділ операцій, відділи інженерних чи фінансових послуг.

Mapplet

Mapplet дозволяє вашому підприємству повноцінно використати інвестиції в Географічну Інформаційну Систему (ГІС). Mapplet надає своїм користувачам доступ до ГІС карт та будь-яких табличних даних, пов’язаних інженерних креслень, зображень чи документів.

MapLibrary

MapLibrary - це веб-програма для розповсюдження та обміну тематичними картами, вбудованими кресленнями та іншими типами електронних документів. MapLibrary спрощує доступ до важливих карт та документів, що охоплюють кілька відділів. Не вимагаючи високої технічної кваліфікації, MapLibrary робить доступ до даних легким і розширює аудиторію у вашій організації, яка може скористатися інвестиціями в ГІС.

Mapplet Analytic Tileboard

Mapplet Analytic Tileboard (MAT) являє собою революційне середовище перегляду, яке відображає всі ваші критичні дані у форматі one-in-one, що робить його цінним доповненням до програми Mapplet Suite. MAT спрямовує динамічні дані на інформаційну панель, що дозволяє вам легко запускати важливі звіти та швидко отримувати доступ до відповідної аналітичної інформації. Простий користувацький інтерфейс MAT легко налаштовується для кожного відділу, користувача та робочого процесу.

Про Spatial Wave

Spatial Wave це провідна компанія - розробник ПЗ, що спеціалізується на розробці корпоративних рішень для автоматизації бізнес-процесів. Рішення Spatial Wave дозволяють офісним та мобільним працівникам у великих організаціях підвищити ефективність та продуктивність, користуючись перевагами технологій ГІС у своїй повсякденній роботі. Їхні рішення спрямовані на розширення можливостей клієнтів для виконання своїх завдань, використовуючи передові технології з мінімальною підготовкою.

Головний офіс Spatial Wave розміщений в Лагуна Хілс, Каліфорнія. Для більш детальної інформації, відвідайте сайт компанії: http://www.spatialwave.com

comments powered by Disqus